Sprzedajesz lub produkujesz regionalne przysmaki? Dołącz do nas! Pomożemy Ci dotrzeć do smakoszy Twoich produktów!
0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Return to Previous Page

Ryby marynowane

Filtry i kategorie
Certyfikaty
Sprzedawca
Czas realizacji
  
   
  
   

Ryby i owoce morza to zdrowa żywność, która według dietetyków wciąż zbyt rzadko gości na naszych stołach. Stanowią one niezwykłe źródło białka i cennych kwasów tłuszczowych z grupy Omega. Szczególną wartość mają w diecie dzieci, gdyż są niezbędne dla ich prawidłowego wzrostu.

Aby się zdrowo odżywiać, nie ma konieczności wydawania fortuny na ekologiczną żywność. Ryby i owoce morza, jakie oferuje sklep ze zdrową żywnością CABAS.pl to wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, które gwarantują smak i zdrowie. Dostarczają je nam tylko sprawdzeni dostawcy.

W naszym asortymencie znajdują się:

  • • ryby i owoce morza świeże,
  • • ryby wędzone
  • • oraz w postaci tradycyjnych przetworów: ryby marynowane oraz specjały rybne.

Gwarantujemy, że skład naszych produktów żywnościowych jest bezpieczny i naturalny. To wyłącznie zdrowa żywność bez dodatku szkodliwej chemii.

Żywność ekologiczna – ryby

Przyrządzone potrawy z ryb ze sklepu ze zdrową żywnością zachwycą każde podniebienie. Zasmakuj słonowodnych: dorsza, halibuta, łososia, czy jakże popularnego w naszym kraju śledzika lub też pochodzących z polskich rzek i najczystszych jezior: pstrąga, węgorza lub sielawy.

Nawet ci, którzy twierdzą, że nie odpowiada im smak ryb, po wypróbowaniu naszych delikatesowych produktów, zmieniają opinię na ten temat.

Wybór ryb dostarczanych przez sklep ze zdrową żywnością CABAS.pl jest ogromny, dlatego Twojemu menu nie grozi nuda. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

rozwiń

Dodaj do listy zakupowej.

Wybierz listę: nowa lista