Sprzedajesz lub produkujesz regionalne przysmaki? Dołącz do nas! Pomożemy Ci dotrzeć do smakoszy Twoich produktów!
0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Return to Previous Page

Tarty

Filtry i kategorie
Certyfikaty
Sprzedawca
Czas realizacji
  
   
  
   

Świeży, pachnący chleb z chrupiącą skórką? Zamów go przez internet. Nasz sklep ze zdrową żywnością CABAS.pl oferuje najwyższej jakości pieczywo i wyroby cukiernicze. Nie zawierają one sztucznych polepszaczy ani konserwantów, którymi wypełnione są produkty z supermarketów.

Zachęcamy do wypróbowania:

  • • przepysznych chlebów (np., żytniego, orkiszowego, dyniowego),
  • • chrupiących bułek (ziarnistych, grahamek, kukurydzianych i innych),
  • • bagietek, chałek, drożdżówek oraz pozostałych wyrobów cukierniczych.

Ekologiczna żywność

Pieczywo, jakie pragniemy Państwu polecić to także żywność ekologiczna, która posiada certyfikaty świadczące o wyprodukowaniu jej z najwyższej jakości ziarna. Wypiekane są w oparciu o tradycyjne receptury, wyrabiane ręcznie, dlatego smakują i pachną jak domowy chleb, który wyszedł spod ręki babci.

Ekologiczna żywność, w tym także pieczywo, może być bez obaw podawana dzieciom podatnym na alergie pokarmowe, bowiem nie dodaje się do nich żadnych sztucznych konserwantów, będących często przyczyną uczuleń. W jego składzie znajdziemy tylko czystą mąkę, wodę, drożdże/zakwas i sól.

W ofercie naszych partnerów jest również żywność bezglutenowa.

Zdrowa żywność

Naszą ofertę kierujemy szczególnie do ludzi dbających o zdrowie, odżywiających się w sposób świadomy. Wszechobecne pestycydy, środki ochrony roślin oraz długotrwałe przechowywanie ziarna w nieodpowiednich warunkach wpływa na jakość pieczywa, będącego wciąż podstawowym produktem goszczącym na naszych stołach.

Internetowy sklep ze zdrową żywnością CABAS.pl współpracuje tylko ze sprawdzonymi piekarniami. Dostarczane pieczywo na długo zachowuje świeżość i doskonały smak.

 

rozwiń

Dodaj do listy zakupowej.

Wybierz listę: nowa lista