Sprzedajesz lub produkujesz regionalne przysmaki? Dołącz do nas! Pomożemy Ci dotrzeć do smakoszy Twoich produktów!
0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Return to Previous Page

Pieczywo ciemne

Filtry i kategorie
Certyfikaty
Sprzedawca
Czas realizacji
  
   
  
   

Świeży chleb zawsze rano będzie na Twoim stole, ale nie będziesz musiał po niego wychodzić każdego dnia. Cabas.pl to sklep ze zdrową żywnością, w którym zamówisz świeże pieczywo – różne gatunki ciemnego chleba.

Chleb ciemny, który zasmakuje wszystkim.

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz pieczywo, które przypadnie do gustu Tobie i Twoim bliskim. Do wyboru masz m.in. chleb czystoziarnisty, pszenno-żytni, razowy. Aby jeszcze bardziej podnieść walory smakowe i właściwości zdrowotne pieczywa, do różnego typu mąk dodaje się ziarna słonecznika, pestki dyni, czarnuszkę, siemię lniane, a nawet i czosnek oraz kawałki marchewki.

Zalety ciemnego pieczywa

Po pierwsze, chleb ciemny ma mniejszą kaloryczność w porównaniu z białym chlebem. Po drugie, zawiera więcej witaminy B odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Po trzecie, jest bogatym źródłem błonnika niezastąpionego, aby układ trawienny, głównie perystaltyka jelit, działały prawidłowo.

Zachęcamy do tego, aby już dziś zamówić pyszny ciemny chleb, który to posmarowany masełkiem (również dostępnym w naszej ofercie) okaże się jeszcze wspanialszy.

 

rozwiń

Dodaj do listy zakupowej.

Wybierz listę: nowa lista