Sprzedajesz lub produkujesz regionalne przysmaki? Dołącz do nas! Pomożemy Ci dotrzeć do smakoszy Twoich produktów!
0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Return to Previous Page

Bakalie

Filtry i kategorie
Certyfikaty
Sprzedawca
Czas realizacji
  
   
  
   

Orzechów i bakalii nie powinno zabraknąć w zbilansowanej diecie. Smakują wyśmienicie jako przekąska pomiędzy głównymi posiłkami lub jako dodatek do potraw. A przy tym to prawdziwa bomba wartości odżywczych.

W orzechach znajduje się spora ilość szczególnie wartościowych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które wpływają pozytywnie m.in. na pracę układu krwionośnego. Bakalie zawierają ponadto całe mnóstwo mikro- i makroelementów: żelazo, cynk, fosfor, magnez, witaminy z grupy B i E, których często brakuje w codziennej diecie.

Bakalie organiczne w sklepie Cabas posiadają znak rolnictwa ekologicznego Unii Europejskiej. Pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych upraw w naturalnym miejscu występowania. Do ich produkcji nie używa się sztucznych nawozów zawierających pestycydy, a gdy dojrzeją, zbierane są ręcznie z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Bakalie produkowane masowo zawierają siarczany, które nie pozostają bez wpływu na nasze zdrowie. Wybierając bakalie organiczne w sklepie Cabas dbasz o zdrowie swoje i najbliższych.

 

rozwiń

Dodaj do listy zakupowej.

Wybierz listę: nowa lista